sklep

Flex to klasa sama w sobie chyba nie ma drugiego tak udanego suplementu na problemy ze stawami. Ode mnie max ocena

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna » Aminokwasy » Aminiokwasy różne » Ultra Amino 5100 325 tabl - Hi-Tec
Ultra Amino 5100 325 tabl

Ultra Amino 5100 325 tabl - Hi-Tec

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Ultra Amino 5100 325 tabl - Hi-Tec

HI-TEC NUTRITION Ultra Amino 5100 to suplement diety zawierający w składzie wolne formy aminokwasów oraz krótkiedi i tri peptydy. Charakteryzuje się najwyższą czystością, doskonałą absorpcją zawartych aminokwasów, wysoką zawartością aminokwasów egozgennych EAA i rozgałęzionych BCAA. Wygodna forma aplikacji w postaci tabletek o przedłuyzonym uwalnianiu (time relased) sprawia iż nawet w trudnych warunkach będziesz mógł dostarczyć swoim mięsniom porcję wysoko-jakosciowego białka.

Systematyczne stosowanie HI-TEC NUTRITION Ultra Amino 5100 , hamuje procesy kataboliczne zachodzące w obrębie tkanki mięsniowej, poprawia bilans azotowy i stwarza idealne środowisko dla prawidłowego przebiegu procesów anabolicznych. W konsekwencji prowadzi do szybszej regeneracji, wzrostu masy mięsniowej i siły oraz wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Preparat przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie diety w a,minokwasy, zwłaszcza przez osoby aktywne między innymi sportowców dyscyplin siłowych i sylwetkowych, jak i wszystkich mających zwiększone zapotrzebowanie na wysoko-jakościowe źródła protein. Przydatny również w okresie rekonwalescencji po przebytych zabiegach operacyjnych i chorobach przebiegających ze wzmożoną stratą azotu.
Stosować 2 - 3 razy dziennie po 3 tabletki (porcja) między posiłkami. Popijać wodą.
 3 porcje: 9 tabletek
Składniki aktywne
Arginina405mg
Kwas L-asparaginowy1500mg
Cysteina Cystyna465mg
Kwas L-glutaminowy glutamina2400mg
Histydyna300mg
Glicyna285mg
Izoleucyna720mg
Leucyna1680mg
Lizyna1613mg
Metionina360mg
Fenyloanalina525mg
Prolina705mg
Seryna705mg
Treonina810mg
Tryptofan315mg
Tyrozyna480mg
Walina705mg

Komunikat
Informujemy, że czas dostawy może się wydłużyć o 2-3 dni robocze z racji zaistniałej sytuacji panującej w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań by nie było opóźnień w realizacji zamówienia ale takie mogą wystąpić. Pracujemy w wydłużonych godzinach pracy by wszystkie paczki zostały wysłane najszybciej jak to możliwe ponadto zwiększyliśmy częstotliwość odbiorów przesyłek przez firmy przewozowe. Po nadaniu przesyłki otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego.

Pozdrawiamy - TEAM Centrumkulturystyki.
Wejdź do sklepuZrezygnuj