Strona główna » Witaminy i minerały » TWO-PER-DAY 120TAB - LIFE EXTENSION

TWO-PER-DAY 120TAB - LIFE EXTENSION

Life Extension

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TWO-PER-DAY 120TAB - LIFE EXTENSION

POMAGA W NIEDOBORACH WITAMIN
WSPOMAGA REGENERACJĘ
BEZPIECZNE FORMY AKTYWNYCH SUBSTANCJI
NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNE FORMY
OCZYSZCZA Z TOKSYN

SKŁAD:

Składniki    2 tabletki (dzienna porcja)    RWS

Witamina A (jako beta-karoten, octan)    600 µg    75%
Witamina C (kwas askorbinowy, niacyny i askorbinian wapnia)    470 mg    588%
Witamina D (cholekalcyferol)    50 µg (2000 IU)    1000%
Witamina E (jako D-alfa-tokoferylu, bursztynian D-alfa-tokoferol)    69,5 mg    579%
Tiamina (witamina B1) (jako tiamina HCl)    75 mg    6818,18%
Ryboflawina (witamina B2), (ryboflawinę, fosforan 5'-ryboflawiny)    50 mg    3571,43%
Niacyna (jako nikotynamid)    50 mg    3125%
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny, fosforan pirydoksalu 5')    20 mg    1429%
Kwas foliowy (L-5-metylotetrahydroksyfolian soli wapnia)    400 µg    200%
Witamina B12 (jako metylokobalamina)    300 µg    12000%
Biotyna    300 µg    600%
Kwas pantotenowy (jako D-pantotenian wapnia)    50 mg    833%
Jod (jodek potasu)    150 µg    100%
Magnez (tlenek magnezu)    100 mg    26,67%
Cynk (cytrynian cynku, L-OptiZinc cynku mono-L-metioniny siarczan)    25 mg    250%
Selen (selenin sodu, SelenoExcell wysokiej selenu drożdży, Se-metylo-L-selenocysteiną)    200 µg    363,64%
Manganu (cytrynian manganu, glukonian)    2 mg    100%
Chrom [jako Crominex® 3+ chromu stabilizowany ekstraktem z owoców Amli Capros® i PrimaVie® Shilajit]    200 µg    500%
Molibden (chelat aminokwasu molibden)    100 µg    200%
Inozytol    50 mg
Kwas alfa liponowy    25 mg
Fitosom bio-kwercetyny
(dostarczający 5 mg kwercetyny [z japońskiego koncentratu sophora (pączek kwiatu)], kompleksu fosfatydylocholiny [ze słonecznika])    15 mg
Ekstrakt z nagietka (kwiat) [std. do 5 mg trans-luteiny, 155 mcg trans-zeaksantyny]    11,12 mg
Apigenina    5 mg
Bor (jako boran sodu)    3 mg
Likopen (z LycoBeads® naturalny ekstrakt z pomidorów (owoc) )    1 mg

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Pozostałe składniki: Celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa, fosforan diwapniowy, skrobia, otoczka (oczyszczona woda, hydroksypropylometyloceluloza, gliceryna), stearynian roślinny, krzemionka, maltodekstryna.

SPOSÓB UŻYCIA

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, 2 tabletki dziennie w podzielonej dawce, z posiłkiem.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci