Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW Tank Top JERSEY 001 PINK TRECGIRL - Trec Wear

TW Tank Top JERSEY 001 PINK TRECGIRL - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW Tank Top JERSEY 001 PINK TRECGIRL - Trec Wear

Projektując te koszulki chcieliśmy sprostać wymaganiom Pań, które przelewają hektolitry potu na siłowni, ale również tym którzy realizują się uprawiając inne dyscypliny sportu np. koszykówkę.

Wygodny krój oraz najlepszy gatunkowo materiał zapewni odprowadzenie potu i wentylację na najwyższym poziomie.
Koszulki JERSEY zostały stworzona z myślą o wszystkich #TrecGirl.
  •  Bezkompromisowa jakość wykonania
  •  Lekki i miły w dotyku materiał
  •  Uniwersalne zastosowanie
  •  Zaprojektowane i wykonane w Polsce