Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW Tank Top 010 Graphite Stop - Trec Wear
TW Tank Top 010 Graphite Stop - Trec WearTW Tank Top 010 Graphite Stop - Trec WearTW Tank Top 010 Graphite Stop - Trec WearRozmiarówka
  • TW Tank Top 010 Graphite Stop - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • TW Tank Top 010 Graphite Stop - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 56 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW Tank Top 010 Graphite Stop - Trec Wear

Nasz Tank Top to idealna propozycja na siłownię oraz letnie dni. Podkreśli Twoją sportową sylwetkę i wielkość ramion, nad którymi tak ciężko pracowałeś.
    • bezkompromisowa jakość wykonania
    • 100% bawełny najlepszej jakości
    • krój dopasowany do sportowej sylwetki
    • stylowe detale