Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW Tank Top 008 Green Grow Big - Trec Wear
TW Tank Top 008 Green Grow Big - Trec WearRozmiarówka

TW Tank Top 008 Green Grow Big - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 56 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW Tank Top 008 Green Grow Big - Trec Wear

Nasz Tank Top to idealna propozycja na siłownię oraz letnie dni. Podkreśli Twoją sportową sylwetkę i wielkość ramion, nad którymi tak ciężko pracowałeś.
  • bezkompromisowa jakość wykonania
  • 100% bawełny najlepszej jakości
  • krój dopasowany do sportowej sylwetki
  • stylowe detale