Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW T-shirt 028 Pride Black - Trec Wear

TW T-shirt 028 Pride Black - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 66 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW T-shirt 028 Pride Black - Trec Wear

PRIDE IS FOREVER – Doceniając Waszą ciężką pracę, którą wkładacie w każdy trening, zaprojektowaliśmy koszulkę którą możecie nosić z dumą.

T-Shirt został stworzony z wysokogatunkowych materiałów, których połączenie zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość koszulki.

Minimalistyczny design sprawia, że koszulka idealnie sprawdza się na co dzień, jak i podczas treningów.

Ból przemija, duma jest wieczna…

•     Minimalistyczny design
  •     Uniwersalne zastosowanie