Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW STRINGER 16 ONE TEAM WHITE - Trec Wear
  • TW STRINGER 16 ONE TEAM WHITE - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TREC TW STRINGER 16 ONE TEAM WHITE

Nowe stringery Trec Wear to idealne koszulki na siłownię.

Stringer wyeksponuje Twoje mięśnie i pozwoli kontrolować ich pracę w czasie treningu.

#MADEinPOLAND. Najwyższa jakość. Uszyto w Polsce.

• bezkompromisowa jakość wykonania
    • 100% bawełny najlepszej jakości
    • stylowe detale
    • zaprojektowano i uszyto w Polsce