Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW STRINGER 06 TRECWEAR Navy Melange - Trec Wear
  • TW STRINGER 06 TRECWEAR Navy Melange - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • TW STRINGER 06 TRECWEAR Navy Melange - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW STRINGER 06 TRECWEAR Navy Melange - Trec Wear

• bezkompromisowa jakość wykonania
    • 100% bawełny najlepszej jakości
    • stylowe detale
    • zaprojektowano i uszyto w Polsce

Nasz stringer to idealna propozycja na siłownię.

Koszulka wyeksponuje Twoje mięśnie i pozwoli kontrolować ich pracę w czasie treningu.

Nadruk na koszulce został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.

#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta koszulka, zostały wyprodukowane w Polsce.