Strona główna » Trec Wear » Akcesoria » TW Sport Bumbag (Nerka) Yellow 03 - Trec Nutrition
TW Sport Bumbag (Nerka) Yellow 03

TW Sport Bumbag (Nerka) Yellow 03 - Trec Nutrition

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 52 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW Sport Bumbag (Nerka) Yellow 03 - Trec Nutrition

Wybierasz się na trening, a nie masz gdzie schować telefonu, pudełka na tabletki czy kluczyka od szafki? Sportowa "nerka" od Trec Wear rozwiąże ten problem. Zamki błyskawiczne, wytrzymały materiał oraz haftowane logo, sprawiają że ta saszetka jest jedyna w swoim rodzaju. Musisz ją mieć!

•     dwa zamki błyskawiczne
  •     haftowane logo
  •     kolor żółty
  •     zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce