Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW SF Koszulka męska T-SHIRT 058 CREST OLIVE - Trec Wear

TW SF Koszulka męska T-SHIRT 058 CREST OLIVE - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec TW SF Koszulka męska T-SHIRT 058 CREST OLIVE

T-shirt Crest Olive to koszulka o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki zastosowaniu połączenia bawełny z elastanem produkt świetnie sprawdza się poza salą treningową, będąc ciekawym uzupełnieniem codziennego outfitu

-Krój podkreślający walory sylwetki
-Minimalistyczny design i trwały haft
-Koszulka uszyta w Polsce według najlepszych standardów

Ten produkt jest częścią linii Trec Special Forces –pierwszego w historii i zupełnie wyjątkowego przedsięwzięcie na rynku suplementów diety.

Jako pierwsza i jedyna firma na polskim rynku odżywek postanowiliśmy statutowo i systemowo wspierać bardzo szczytny cel! Projekt inspirowany jest Wojskiem Polskim, a w szczególności jednostkami specjalnymi. Chcemy w ten sposób oddać hołd i zaangażować się społecznie w ramach poczucia odpowiedzialności i chęci odwdzięczenia się za służbę.

Chcemy wspierać obecnych i byłych żołnierzy Wojska Polskiego oraz ich rodziny. Chcemy im przez to powiedzieć, że jesteśmy z nich dumni. Dlatego też powstała inicjatywa wsparcia polskich fundacji dbających o weteranów oraz rodziny poległych w trakcie pełnienia służby w mundurze, które otrzymają od nas część zysku ze sprzedaży produktów serii TREC SEPCIAL FORCES.

W ofercie znajduje się cała gama produktów, które w pełni zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Jest to nasz ukłon w stronę tych wszystkich osób, które są aktywne i ćwiczą w oparciu o założenia treningowe bliskie ideałom wojskowym.

Długość Całkowita (A)

Szerokość Klatki Piersiowej (B)

Długość Rękawa (od szwu)

67