Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW SF Koszulka męska cooltrec 023 MODERN CAMO - Trec Wear
  • TW SF Koszulka męska cooltrec 023 MODERN CAMO - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec TW SF Koszulka męska cooltrec 023 MODERN CAMO

Koszulka Cooltrec Modern Camo to uniwersalny produkt o przeznaczeniu treningowym, który świetnie sprawdza się zarówno w treningu siłowym jak i wytrzymałościowym. Produkt wykonano z wysokogatunkowej dzianiny, która doskonale odprowadza wilgoć i zapewnia Dopasowany krój podkreśla walory sylwetki.

• koszulka uszyta w Polsce według najlepszych standardów
    • dzianina odprowadzająca wilgoć
    • lekki i delikatny w dotyku materiał
    • trwały, nieścieralny nadruk
    • uniwersalne zastosowanie

Ten produkt jest częścią linii Trec Special Forces – pierwszego w historii i zupełnie wyjątkowego przedsięwzięcie na rynku suplementów diety.

Jako pierwsza i jedyna firma na polskim rynku odżywek postanowiliśmy statutowo i systemowo wspierać bardzo szczytny cel! Projekt inspirowany jest Wojskiem Polskim, a w szczególności jednostkami specjalnymi. Chcemy w ten sposób oddać hołd i zaangażować się społecznie w ramach poczucia odpowiedzialności i chęci odwdzięczenia się za służbę.

Chcemy wspierać obecnych i byłych żołnierzy Wojska Polskiego oraz ich rodziny. Chcemy im przez to powiedzieć, że jesteśmy z nich dumni. Dlatego też powstała inicjatywa wsparcia polskich fundacji dbających o weteranów oraz rodziny poległych w trakcie pełnienia służby w mundurze, które otrzymają od nas część zysku ze sprzedaży produktów serii TREC SEPCIAL FORCES.

W ofercie znajduje się cała gama produktów, które w pełni zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Jest to nasz ukłon w stronę tych wszystkich osób, które są aktywne i ćwiczą w oparciu o założenia treningowe bliskie ideałom wojskowym.

Długość Całkowita

Szerokość Klatki Piersiowej