Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW KOSZULKA MĘSKA TSHIRT VNECK TREC 01 WHITE - Trec Wear
  • T-SHIRT 025 (REFUSE)
  • TW KOSZULKA MĘSKA TSHIRT VNECK TREC 01 WHITE - Trec Wear
  • T-SHIRT 025
  • TW KOSZULKA MĘSKA TSHIRT VNECK TREC 01 WHITE - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TREC TW KOSZULKA MĘSKA TSHIRT VNECK TREC 01 WHITE

Nowa kolekcja t-shirt'ów Trec Wear typu V-NECK!

Najwyższa jakość. Uszyto w Polsce.

Skład: 92% bawełna, 8% elastan
    Gramatura: 200 g/m2