Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » TW KOSZULKA MĘSKA T SHIRT 045 BOOGIEMAN BLACK - Trec Wear
T-SHIRT 025 (REFUSE)T-SHIRT 025
  • T-SHIRT 025 (REFUSE)
  • T-SHIRT 025
  • TW KOSZULKA MĘSKA T SHIRT 045 BOOGIEMAN BLACK - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 89 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TREC TW KOSZULKA MĘSKA T SHIRT 045 BOOGIEMAN BLACK

T-Shirt został stworzony z wysokogatunkowych materiałów, których połączenie zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość koszulki.

Nadruk na koszulce został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.

Minimalistyczny design sprawia, że koszulka idealnie sprawdza się na co dzień, jak i podczas treningów.

#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta koszulka, zostały wyprodukowane w Polsce.

Cechy charakterystyczne produktu:

• minimalistyczny design,
    • bezkompromisowa jakość wykonania,
    • wysoka jakość oraz trwałość,
    • świetny splot bawełny (95%) z domieszką elastanu (5%),
    • zaprojektowano i wykonano w Polsce.

alt