Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » TW HOODIE 047 BLACK - Trec Wear
  • TW HOODIE 047 BLACK - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW HOODIE 047 BLACK - Trec Wear

• wykonana z grubej bawełny najlepszej jakości
    • krój dopasowany do sportowej sylwetki
    • ściągacze na rękawach i dole bluzy
    • wygodny kaptur z grubą podszewką
    • zaprojektowana i uszyta ręcznie w Polsce

Odświeżona wersja naszej bestsellerowej bluzy HOODIE 025. Model ten jest dedykowany osobom, które wolą luźny krój.

Bluza powstała z wysokogatunkowej bawełny o wysokiej gramaturze (340g), która zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.

Strona wewnętrzna jest wykończona szczotkowanym materiałem, który nadaje uczucie miękkości i ciepła.

Nadruk na bluzie został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.

#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta bluza, zostały wyprodukowane w Polsce.