Strona główna » Trec Wear » Akcesoria » TW BUMBAG (Nerka) SPORT 012 TRECTEAM CAMO - Trec Nutrition
TW BUMBAG (Nerka) SPORT 012 TRECTEAM CAMO - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 56 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW BUMBAG (Nerka) SPORT 012 TRECTEAM CAMO - Trec Nutrition

Wybierasz się na trening, a nie masz gdzie schować telefonu, pudełka na tabletki czy kluczyka od szafki?
Sportowa "nerka" od Trec Wear rozwiąże ten problem. Zamki błyskawiczne, wytrzymały materiał oraz haftowane logo, sprawiają że ta saszetka jest jedyna w swoim rodzaju. Musisz ją mieć!

• dwa zamki błyskawiczne
  • haftowane logo
  • kolor pomarańczowy
  • zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce