Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » TW Bluza Męska Sweatshirt 029 Playhard Black - Trec Wear
  • TW Bluza Męska Sweatshirt 029 Playhard Black - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • TW Bluza Męska Sweatshirt 029 Playhard Black - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 170 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW Bluza Męska Sweatshirt 029 Playhard Black - Trec Wear

Seria #PLAYHARD powstała dla naszych najwierniejszych fanów. Hasło te przyświeca osobom, które nie boją się wyzwań i dają z siebie 100%, w każdej dziedzinie swojego życia.

Bluza powstała z wysokogatunkowych materiałów, których połączenie zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość bluzy.

Klasyczne kolory i dopasowany do sportowej sylwetki krój sprawiają, że bluza idealnie sprawdza się na co dzień, jak i podczas treningów.
    • Uniwersalne zastosowanie
    • Ściągacze w pasie i na rękawach
    • Krój dopasowany do sportowej sylwetki
    • Bezkompromisowa jakość wykonania