Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » TW BLUZA MĘSKA HOODIE 048 BLACK REGLAN - Trec Wear
TW BLUZA MĘSKA HOODIE 048 BLACK REGLAN - Trec WearTW BLUZA MĘSKA HOODIE 048 BLACK REGLAN - Trec Wear

TW BLUZA MĘSKA HOODIE 048 BLACK REGLAN - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TREC TW BLUZA MĘSKA HOODIE 048 BLACK REGLAN

BLACK ON BLACK – to seria ubrań zaprojektowana dla osób zdyscyplinowanych i niezależnych.

Czerń to kolor potężny i zdecydowany, dlatego wyróżnia tylko silne jednostki. Osoba identyfikująca się z kolorem czarnym jest obdarzona silną wolą i własnymi przekonaniami.

Bluza powstała z mieszanki wysokogatunkowych materiałów, których połączenie zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz jej wytrzymałość.

Przedstawiona w oryginalny sposób klasyczna czerń i dopasowany do sportowej sylwetki krój sprawiają, że bluza idealnie sprawdzi się zarówno jako uzupełnienie codziennej garderoby jak i klasyczna bluza treningowa.

• Oryginalne połączenie wysokogatunkowych materiałów
  • Front wykonany ze sztucznego zamszu
  • Stylowe wykończenia
  • Krój dopasowany do sportowej sylwetki