Strona główna » Odzież sportowa » Bluzy » Tw Bluza Damska Hoodie Crop Trecgirl 004 Deep Black - Trec Nutrition

Tw Bluza Damska Hoodie Crop Trecgirl 004 Deep Black - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Kod producenta:16302

Kod EAN:5902114032012

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 113 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Tw Bluza Damska Hoodie Crop Trecgirl 004 Deep Black - Trec Nutrition

Zdecydowanie jeden z najmodniejszych trendów sezonu. Krótka bluza o stylowym kroju świetnie prezentuje się na Twojej sylwetce. Jest zaprojektowana z myślą o aktywnych kobietach, które cenią sobie komfort podczas ćwiczeń, ale również dbają o dobry wygląd. Brak rękawów nadaje swobodę ruchu ramion, regulowany sznurkiem kaptur zapewnia Ci idealne okrycie, a wszystko to sprawia, że konstrukcja bluzy jest wręcz idealna zarówno na trening jak i do noszenia na co dzień. Świetnie prezentuje się w komplecie z topem i leginsami.

Skład

100% bawełna
Gramatura: 240g/m2

Rozmiar        Długość całkowita                                   Szerokość klatki piersiowej