Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Tw Bezrękawnik Sleeveless 03 Trec Team Grey Melange - Trec Nutrition

Tw Bezrękawnik Sleeveless 03 Trec Team Grey Melange - Trec Nutrition

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 123 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Tw Bezrękawnik Sleeveless 03 Trec Team Grey Melange - Trec Nutrition

Sleeveless męski został wykonany z przyjemnej w dotyku dzianiny dresowej, która komfortowo dopasowuje się do naszego ciała, dając przy tym możliwość wykonania różnego rodzaju treningu. Brak rękawów nadaje swobodę ruchu ramion, regulowany sznurkiem kaptur zapewnia Ci idealne okrycie, a wszystko to sprawia, że konstrukcja bluzy jest wręcz idealna zarówno na trening jak i do noszenia na co dzień.
Kontrastowy nadruk na przodzie oraz efekt surowego wykończenia podkreśla sportowy charakter, co sprawi, że przyjemność z treningu będzie jeszcze większa.

Skład

90% bawełna, 10% poliester (dzianina pętelkowa)
gramatura: 280g

Rozmiar              Długość całkowita                                        Szerokość
S67 cm53 cm
M70 cm54 cm
L73 cm56 cm
XL75 cm58 cm
XXL77 cm60 cm
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bardzo dobra na siłownie. Bardzo komfortowo się w nim ćwiczy. Idealnie podkreśla muskulaturę.