Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Tw Bezrękawnik Sleeveless 01 Trec Team Black - Trec Nutrition

Tw Bezrękawnik Sleeveless 01 Trec Team Black - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Kod EAN:5902114032067

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 123 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

Tw Bezrękawnik Sleeveless 01 Trec Team Black - Trec Nutrition

Sleeveless męski został wykonany z przyjemnej w dotyku dzianiny dresowej, która komfortowo dopasowuje się do naszego ciała, dając przy tym możliwość wykonania różnego rodzaju treningu. Brak rękawów nadaje swobodę ruchu ramion, regulowany sznurkiem kaptur zapewnia Ci idealne okrycie, a wszystko to sprawia, że konstrukcja bluzy jest wręcz idealna zarówno na trening jak i do noszenia na co dzień.
Kontrastowy nadruk na przodzie oraz efekt surowego wykończenia podkreśla sportowy charakter, co sprawi, że przyjemność z treningu będzie jeszcze większa.

Skład

90% bawełna, 10% poliester (dzianina pętelkowa)
gramatura: 280g

RozmiarDługość całkowitaSzerokość