Strona główna » Według zastosowania » Siła » Tribulus 750 mg - 90 kaps - Ultimate Nutrition
Tribulus 750 mg - 90 kaps

Tribulus 750 mg - 90 kaps - Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition

Cena katalogowa: 73,00 zł

Oszczędzasz: 16,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 57 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tribulus 750 mg - 90 kaps

Tribulus  jest to standaryzowany wyciąg z bułgarskiego zioła o tej samej nazwie. Jest to oryginalny opatentowany produkt o zawartości Saponin ponad 45%. Jest to najsilniejszy preparat tego typu na rynku, Tribulus zwany jest naturalnym roślinnym steroidem. Podnosi w naturalny sposób poziom własnego testosteronu, zwiększa wydolność i siłę organizmu.

Uzupełnia niedoborów minerałów w organizmie spowodowanym intensywnym treningiem. Preparat ten może być stosowany jako ogólnie wzmacniający oraz stymulujący dodatek do diety. Stosowany w celu przyspieszenia przyrost mięśni, zwiększenia popędu seksualnego, spowolnienia starzenia, ustabilizowania ciśnienia tętniczego, zmniejszenia przerostu prostaty.
1 – 2 kaps dziennie
 Porcja: 1 kapsułka