Strona główna » Witaminy i minerały » Tri-Mag B6 30 tabl. - Olimp
Tri-Mag B6 30 tabl. - Olimp

Olimp

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 9 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Tri-Mag B6 30 tabl. - Olimp

Kompleks trzech źródeł magnezu 130 mg Mg2+ i wit. B6

TRI-Mag B6 to suplement diety zawierający aż 3 źródła magnezu o różnej kinetyce wchłaniania, co pozwala na uzyskanie optymalnego dla naszego organizmu poziomu magnezu – jednego z najważniejszych składników mineralnych. Dodatkowo formuła została wzbogacona witaminą B6, współpracującą z magnezem w procesach metabolicznych.

Badania naukowe udowodniły, że magnez:

-pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni,
-przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego,
-uczestniczy w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,
-przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,
-uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów,
-bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej,
-zaangażowany jest w utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego,
-pomaga w prawidłowej syntezie białek.

Sposób użycia

1 tabletka dziennie po posiłku.

Składniki

Kompleks mineralny TRI-Mag B6 (węglan magnezu, mleczan magnezu, jabłczan magnezu), substancje wypełniające - celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6.

Wartości odżywcze1 tab
Magnez130 mg (35%*)
Witamina B61,4 mg (100%*)