Strona główna » Kreatyny » Jabłczan kreatyny » Tri Creatine Malate - 240 kap - Vitalmax
Tri Creatine Malate - 240 kap

Tri Creatine Malate - 240 kap - Vitalmax

Vitalmax
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Cena katalogowa: 57,00 zł

Oszczędzasz: 12,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 45 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Tri Creatine Malate - Mega Caps

Najnowszej generacji preparat, zawierający w składzie jabłczan kreatyny (tricreatine malate). Jest to udoskonalona postać kreatyny o znacznie wyższym stopniu wchłaniania niż tradycyjny monohydrat.

Kreatyna jest jednym z suplementów, której skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych. Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny a w konsekwencji przyrost masy mięśniowej.

Jabłczan w porównaniu do monohydratu jest także bardziej stabilny (nie ulega szybkiemu rozkładowi do kreatyniny) co powoduje że większa dawka kreatyny magazynowana jest w mięśniach.

Przeznaczony do stosowania głównie w sportach siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów) i wytrzymałościowych (kolarstwo, lekkoatletyka, piłka nożna).

Jabłczan kreatyny podany w formie kapsułek daje możliwość wygodniejszego dawkowania i precyzyjnego odmierzenia porcji.
Osoby trenujące rekreacyjnie powinny spożywać 5-8g dziennie (5-8 kapsułek w dwóch do czterech porcji).

Kreatynę należy spożywać 20-30 minut przed treningiem i bezpośrednio po treningu.

Wartości odżywcze
Porcja5 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu24
Opakowanie120 kaps.

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Jabłczan kreatyny5000 mg
Tauryna20,7mg
Chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6)  w kapsułce żelatynowej.2,8mg witaminy B6 (140%RDA)
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Nie kupuję drogich kreatyn zawsze jadę na tych tańszych a efekty takie same więc po co przepłacać?