Nowa kolekcja koszulek Treca jest zajebista! Podobają mi się wszystkie ale wybrałem ten model :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Akcesoria na siłownię2 » Pasy kulturystyczne3 » Trec Nutrition - Pas materiałowy wąski
Pas materiałowy wąski

Trec Nutrition - Pas materiałowy wąski

Trec Nutrition

Rozmiar
L
XL

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 37 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Pas ochronny do ćwiczeń siłowych.

Nylonowy pas przeznaczony jest dla osób ćwiczących na siłowni z wolnym ciężarem (sztanga, hantle) niejednokrotnie podczas takich ćwiczeń dochodzi do przeciążeń, co jest niebezpieczne dla zdrowia. Stosują pas chronimy nasz kręgosłup a w szczególności najbardziej narażony odcinek lędźwiowy.

Pasy dostępne są w trzech uniwersalnych wielkościach.

M- 72-90 cm
L- 82-100 cm
XL- 92-110 cm

Po dokonaniu zakupu prosimy o krótką informację na @ odnośnie rozmiaru pasa, w przeciwnym razie rozmiar będzie dobrany losowo.