Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » Total Creatine Plus 500 g - Megabol
Total Creatine Plus 500 g

Total Creatine Plus 500 g - Megabol

Megabol
Średnia ocena (4.5/5):
Średnia ocena 4.5/5
(głosów 2)

Numer katalogowy:02034

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 42 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Total Creatine Plus 500g

Siła, siła, siła... Mocniejszy trening to szybsze efekty!

Kreatyna to obecnie bardzo popularny suplement. Większość publikowanych informacji na temat działania i możliwości tego suplementu jest zasadna. Dzięki kreatynie komórka mięśniowa uzyskuje energię do pracy z rozbicia molekuł ATP (kwas adenozynotrifosforanowy) do ADP. Odtwarzane zostają molekuły ATP zapewniające odpowiednią ilość energii wykorzystywanej w pracy włókien mięśniowych podczas intensywnych treningów. Kreatyna wspomaga procesy anaboliczne, w których następuje dostarczenie budulcowych białek do tkanek mięśniowych powodując wzrost beztłuszczowej masy ciała, siły mięśni oraz wydolności fizycznej organizmu.

Wzór chemiczny każdej czystej kreatyny to: C4H9N302, o jakości świadczy jej stopień czystości od produktu ubocznego - kreatyniny.Dodajmy, że Total Creatine™ - MEGABOL® z uwagi na idealne mikrorozdrobnienie i czystą formę zaczyna być przyswajana szybciej niż kreatyna w kapsułkach lub tabletkach. 300g preparatu - 250g czystej kreatyny i 50g tauryny. Tauryna to aminokwas endogenny o działaniu pobudzającym, ułatwiającym wysiłek i wspomagającym regenerację. Tauryna umożliwia też wydajniejszy transport kreatyny do tkanki mięśniowej.

Zestaw pakietowy zawiera też 330g opakowanie dekstrozy. Dekstroza może służyć jako system transportowy kreatyny lub jako źródło najszybciej dostępnej energii przed i w czasie treningu.
UWAGA! W przypadku Total Creatine Plus™ podane dawki należy zwiększyć o 15-20%!

Kreatynę można spożywać dwufazowo, tzn. z pięciodniową fazą wysycenia oraz drugą fazą - podtrzymującą. W tej metodzie zalecane dawkowanie jest następujące:

FAZA WSTĘPNA (5 dni) dawki dzienne - masa ciała do:
- 85 kg - 20 g (4 porcje po 5 g)
- 85-100 kg - 25 g (5 porcji po 5 g)
- powyżej 100 kg - 30 g (6 porcji po 5 g)
Porcje przyjmować w ciągu dnia, najlepsze okresy to; rano- na czczo, 30 - 60 minut przed posiłkami oraz zaraz po treningu.

FAZA PODTRZYMUJĄCA (2-3 tygodnie) dawki dzienne - masa ciała do:
- 85 kg - 2 g jednorazowo
- 85 kg - 100 kg - 3 g jednorazowo
- ponad 100 kg - 5 g jednorazowo
Porcję spożywać raz dziennie zaraz po treningu, w dni bez treningu - rano, na czczo.

Po zakończeniu obu faz należy przerwać przyjmowanie preparatu na 3-4 tygodnie.
Jedna równa łyżka stołowa odpowiada 10 g substancji, jedna czubata łyżeczka zawiera 6g produktu.

Jednak najnowsze badania wykazują że czysta kreatyna może być z powodzeniem stosowana bez fazy wysycenia - (5g codziennie przez 3- 4 tygodnie). Okazuje się, że ta metoda jest równie skuteczna, a obecnie nawet bardziej zalecana.
Wartości odżywcze
Porcja5g.
Ilość porcji w opakowaniu60
Opakowanie300g.

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Monohydrat kreatyny5g
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Na tej kreatynie zrobiłem pierwszy cykl i na pewno zrobię następne.

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Jeden z niewielu produktów od Megabola który działa xD