Bluza bardzo dobrej jakości świetnie się nosi i bardzo ładnie wygląda.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Thermo Pump 360g - Iron Horse4
Thermo Pump 360g

Thermo Pump 360g - Iron Horse

Iron Horse

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Thermo Pump 360g - Iron Horse

Thermo Pump należy do grupy suplementów diety wspomagających spalanie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, na potrzeby treningu siłowego lub aerobowego. Kompleksowo dobrane składniki Thermo Pump dzięki efektowi termo genezy, zapewniają zarówno spalanie tkanki tłuszczowej oraz wpływają na zaopatrzenie pracujących mięśni w składniki mające bezpośredni wpływ na poprawę wytrzymałości i siły.
Jedną do dwóch porcji rozpuścić w szklance wody, spożyć na żołądek wolny od posiłku na 20 min przed treningiem.
Stosować tylko w dni treningowe, podczas treningu spożywać duże ilości wody mineralnej. Nie przekraczać zalecanej dawki 10 g na dzień treningowy.
 Porcja: 5g
Składniki aktywne