Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » The Butcher 500g Preworkout - Swedish Supplements
The Butcher 500g Preworkout - Swedish Supplements

Swedish Supplements

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 139 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

The Butcher 500g Preworkout - Swedish Supplements

Preparat przedtrenignowy, który:

• silnie stymuluje tlenek azotu podnosząc pompę mieśniową i ciśnienie
  • wspiera wydolność treningową
  • pobudza
  • silnie koncentruje
Wymieszać 20g (1 miarkę) w 300 - 400 ml wody. Pić 30 minut przed aktywnością fizyczną. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Nie spożywać w ciągu 4 godzin przed snem.

Beta-alanina, arginina alfa-ketoglutaran, cytruliny jabłczan, monohydrat kreatyny, Jabłczan kreatyny, cytrynian sodowy, arginina HCL, tyrozyna, fosforan wapnia, magnezu diglicynian, tauryna, kwas askorbinowy, kofeina, Amaranthus Cruentus, Nelumbo nucifera, Glukorolakton, chlorek potasu, kwas nikotynowy, aromaty, barwniki: E-120, substancja słodząca: aspartam *, acesulfam-K.

* Zawiera źródło fenyloalaniny,

Informacje dla alergików: Zawiera aspartam, który jest źródłem fenyloalaniny