Strona główna » Kreatyny » Tcm Powder 500 g. - Activlab
Tcm Powder 500 g. - Activlab

Activlab

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 65 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

•  Sposób użycia
  • Tabela składników

Tcm Powder 500 g. - Activlab

TCM Powder to produkt przeznaczony dla osób intensywnie ćwiczących, dostarczający kreatynę w postaci jabłczanu. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Sposób użycia

6 g (1 łyżeczka) rozpuścić w 250 ml wody. Stosować raz dziennie.

Składniki

Jabłczan kreatyny, regulator kwasowości – cytrynian sodu, aromaty, substancja słodząca E951, substancja przeciwzbrylająca E551, barwniki:  E104 (smak cytrynowy),  E110 (smak pomarańczowy, grapefruitowy i kiwi), E124 (smak grapefruitowy, wiśniowy i czarnej porzeczki) - mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci, E160a (smak pomarańczowy), E133 (smak kiwi i czarnej porzeczki).Zawiera źródło fenyloalaniny. Może zawierać pochodne mleka, jajek, soi, pszenicy, orzechów. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu.

Wartości odżywcze6 g
Jabłczan kreatyny5000 mg