Świetna podkoszulka na siłownie, wygodna, przylegająca do ciała. Poprostu Trec górą!!!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » TCM 300 kaps - RealPharm4
TCM 300 kaps

TCM 300 kaps - RealPharm

RealPharm

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 69 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TCM 300 kaps - RealPharm

TCM Real Pharm 300caps (TRI-CREATINE MALATE) to najwyższej jakości czysty produkt, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, dostarczający kreatynę w formie jabłczanu. Skondensowany został w łatwych do połknięcia kapsułkach o stężeniu 1000mg.

Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi .

TCM Real Pharm 300caps znacząco zwiększa wydolność fizyczną oraz wydajność treningową. Polecany szczególnie przy dużym wysiłku oraz dla wszelkiego rodzaju sportowców, jako skuteczna suplementacja przy treningach zarówno wyczynowych, jak i rekreacyjnych.

Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką przyswajalnością oraz znacząco wspomaga wzrost siły fizycznej i budowę czystej masy mięśniowej.

Raz dziennie spożyć porcję produktu 2 kapsułki. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji (2 kapsułek) produktu do spożycia dziennie.
 Porcja: 1 kapsułka
Składniki aktywne