Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Tank Top TW Jersey 007 Black Playhard - Trec Wear
Tank Top TW Jersey 007 Black Playhard - Trec WearTank Top TW Jersey 007 Black Playhard - Trec WearTank Top TW Jersey 007 Black Playhard - Trec WearRozmiarówka

Tank Top TW Jersey 007 Black Playhard - Trec Wear

Trec Nutrition

Kod EAN:5902114020422

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tank Top TW Jersey 007 Black Playhard - Trec Wear

Projektując te koszulki chcieliśmy sprostać wymaganiom osób, które przelewają hektolitry potu na siłowni, ale również tym którzy realizują się uprawiając inne dyscypliny sportu od koszykówki po deskorolkę.
Wygodny krój oraz najlepszy gatunkowo materiał zapewni odprowadzenie potu i wentylację na najwyższym poziomie.
Seria bezrękawników JERSEY została stworzona z myślą o wszystkich Sportowych Świrach.
  • Bezkompromisowa jakość wykonania
  • Uniwersalne zastosowanie