Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Tank Top TW Jersey 002 Black - Trec Wear
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - przód
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - prawa
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - lewa
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - tył
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - napis
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - metka
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - logo małe
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - napis 2
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - logo
  • Tank Top TW Jersey 002 Black - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tank Top TW Jersey 001 Red - Trec Wear

Projektując te koszulki  chcieliśmy sprostać wymaganiom osób, które przelewają hektolitry potu na siłowni, ale również tym którzy realizują się uprawiając inne dyscypliny sportu od koszykówki po deskorolkę.

Wygodny krój oraz najlepszy gatunkowo materiał zapewni odprowadzenie potu i wentylację na najwyższym poziomie.

Seria bezrękawników JERSEY została stworzona z myślą o wszystkich Sportowych Świrach.

•     Odważny design inspirowany najlepszą sportową ligą na świecie
    •     Bezkompromisowa jakość wykonania
    •     Uniwersalne zastosowanie