Strona główna » Trec Wear » Koszulki (t-shirty) » T-shirt Soft Trec 001 Gray Koszulka Męska - Trec Wear
Super promocja

T-shirt Soft Trec 001 Gray Koszulka Męska - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Cena poprzednia: 99,00 zł

pozostało tylko do końca promocji !!

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 60 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW Soft Trec T-shirt 001 Gray - Trec Wear

Seria koszulek SOFT TREC została zaprojektowana specjalnie dla najbardziej wymagających fanów naszej marki.

T-shirt jest uszyty ze specjalnej mieszanki dwóch rodzajów materiałów, które zapewniają największą wygodę i trwałość.

Ta wysokogatunkowa mieszanka gwarantuje koszulkom SOFT TREC bardzo przyjemne w dotyku wykończenie i doskonałe dopasowanie.

Minimalistyczny design i modne kolory sprawiają, że koszulka idealnie sprawdza się na co dzień jaki i podczas treningów.

- mieszanka wysokogatunkowych materiałów
    - minimalistyczny design
    - przyjemna w dotyku
    - wyprodukowana i zaprojektowana w Polsce