Świetna nerka, używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość i co również ważne, pojemna poręczna.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » T-Shirt Shooter Black - Pit Bull West Coast4
Nowość

T-Shirt Shooter Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

T-Shirt Shooter Black - Pit Bull West Coast

Prezentowana koszulka Pitbull Shooter pochodzi z najnowszego katalogu kolekcji odzieży marki Pitbull West Coast na nadchodzący sezon wiosenny 2018. Koszulka jest jednym z czterech modeli wchodzących w skład serii Condemned MOD, inspirowanej grą z gatunku thrilleru psychologicznego. Koszulka posiada oryginalnie zaprojektowany motyw pokrywający górną część pleców. Podobizna strzelca z poszarpaną twarzą to nie tylko wizerunek „typa spod ciemnej gwiazdy”. Odsłonięte tatuaże pełne są odwołań do producenta oraz symboli charakterystycznych dla całej oferowanej na ten sezon kolekcji.

Koszulka Pitbull Shooter została uszyta z wysoko gatunkowej bawełny, dzięki czemu dopasowany fason nie ulega sublimacji podczas użytkowania. Gramatura materiału została dopasowana do pory roku (180g/m2), dlatego odzież sprawdzi się idealnie nawet w cieplejsze dni. T-shirt posiada dodatkowe przeszycie na linii ramion oraz lamówkę podszywająca kołnierzyk, która chroni skórę przed otarciami. Materiał 100% bawełna.
Rozmiar             Szerokość klatki                              Długość koszulki
S4768
M5272