Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-Shirt Koszulka WTG 2016 White - Pit Bull West Coast
  • T-Shirt Koszulka WTG 2016 White - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
    Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

T-Shirt Koszulka WTG 2016 White - Pit Bull West Coast

Koszulka to znakomita propozycja dla każdego, kto nie boi się odważnych i oryginalnych wzorów. T-shirt wykonany jest z najwyższej jakości materiału co zapewnia wygodę i komfort a staranne wykonanie gwarantuje idealny wygląd przez długi czas.

Materiał 100% bawełna
    RozmiarSzerokość klatkiDługość koszulki