Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-Shirt Koszulka Wanna Play Games Black - Pit Bull West Coast
  • T-Shirt Koszulka Wanna Play Games Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
    Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

T-Shirt Koszulka Wanna Play Games Black - Pit Bull West Coast

Wysoki gatunek materiału, gruby splot bawełny (400g/m), który nie tylko pozwala na zachowanie ciepła, ale nie ulega nadmiernemu rozciąganiu w trakcie noszenia, dopasowany fason, szerokie ściągacze przylegające do sylwetki.

Crewneck Wanna Play Games 2017 został zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie noszenia, dlatego szew na karku został obszyty jedwabną lamówką chroniącą skórę przed otarciami.

Dodatkowo, to co wyróżnia t-shirt na tle innych to odważny projekt graficzny znajdujący się na plecach. Grafika przedstawia popularną postać z horroru- laleczkę Chucky w najbardziej kultowej pozie rodem z amerykańskich plakatów wojskowych. Wanna Play Games?

Rozmiar             Szerokość klatki                              Długość koszulki
    S4868
    M5274