Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-Shirt Koszulka Terror Clown Black - Pit Bull West Coast
  • T-Shirt Koszulka Terror Clown Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
    Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

T-Shirt Koszulka Terror Clown Black - Pit Bull West Coast

Ci, którzy śledzą kolekcje marki Pitbull West Coast doskonale znają model koszulki Pitbull Terror Clown. Na nadchodzący sezon marka przygotowała jeszcze bardziej podkręconą grafikę inspirowaną wizerunkiem kultowego klauna Pennywise. Prezentowana koszulka Pit Bull to propozycja na sezon wiosna/lato 2018. Z uwagi na porę roku została uszyta ze 100% bawełny o lżejszej gramaturze 180g/m2, która zapewnia komfort noszenia w cieplejsze dni, a także pozwala na zachowanie dopasowanego fasonu bez sublimacji materiału podczas długiego noszenia. Kołnierzyk koszulki został podszyty materiałową lamówką, która chroni kark przed otarciem.

Rozmiar             Szerokość klatki                              Długość koszulki
    S4768
    M5272