miałem duzy problem z nabraniem masy , gdyż byłem bardo szczupły , dzięki magnum 8000 z każdym opakowaniem nabieram kolejnych kg :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » T-Shirt Koszulka Small Logo White - Pit Bull West Coast4
Nowość

T-Shirt Koszulka Small Logo White - Pit Bull West Coast

PitBull

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

T-Shirt Koszulka Small Logo White - Pit Bull West Coast

Koszulka w kolorze białym z serii Small Logo to jedna z propozycji od marki Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. T-shirt jest częścią kolekcji Basic, która generuje idealną bazę do tworzenia zestawów w lekkim stylu. Produkt wykonany został z wysokogatunkowej bawełny, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. Dla lepszego komfortu zadbano też o odpowiednią gramaturę materiału (180g/m2), w związku z czym koszulka jest idealna do noszenia też w cieplejszą pogodę. Za to umieszczona od wewnętrznej strony, pod kołnierzem lamówka chroni przed powstawaniem otarć.

Koszulki Pitbull z serii Small Logo występują w różnych kolorach . Uniwersalny wygląd produktu zapewniają nienachalne elementy ozdobne. Na przodzie, na lewej stronie na klatce piersiowej umieszczono drobne logo producenta, a niżej nad dolnym szwem oraz na rękawie opatrzony symbolem marki emblemat.
Rozmiar             Szerokość klatki                              Długość koszulki
S4766
M5371