Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-shirt Koszulka Męska Cooltrec 012 Cross Black - Trec Wear
T-shirt Koszulka Męska Cooltrec 012 Cross Black - Trec WearT-shirt Koszulka Męska Cooltrec 012 Cross Black - Trec WearT-shirt Koszulka Męska Cooltrec 012 Cross Black - Trec WearRozmiarówka

T-shirt Koszulka Męska Cooltrec 012 Cross Black - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 89,00 zł

Oszczędzasz: 4,50 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 85 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-shirt Koszulka Męska Cooltrec 012 Cross Black - Trec Wear

Nowoczesna seria t-shirtów CoolTrec jest naszą odpowiedzią dla wymagających sportowców, szukających kompromisu pomiędzy najlepszym gatunkowym materiałem z Polski a ceną. Kolekcja CROSS została zaprojektowana specjalnie dla fanów treningu funkcjonalnego. Jej krój i lekkość sprostają Twoim największym oczekiwaniom. CoolTrec zapewni Tobie odprowadzanie potu i wentylację ciała na zupełnie nowym poziomie!

- Bezkompromisowa jakość wykonania
 - Wysoka trwałość
 - Lekki i miły w dotyku materiał
 - Nowoczesny, minimalistyczny design