Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-shirt Koszulka Damska Trec Girl 002 Pinky - Trec Wear
T-shirt Koszulka Damska Trec Girl 002 Pinky - Trec WearT-shirt Koszulka Damska Trec Girl 002 Pinky - Trec WearT-shirt Koszulka Damska Trec Girl 002 Pinky - Trec WearRozmiarówka
  • T-shirt Koszulka Damska Trec Girl 002 Pinky - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • T-shirt Koszulka Damska Trec Girl 002 Pinky - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Cena katalogowa: 69,00 zł

Oszczędzasz: 3,50 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 66 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-shirt Koszulka Damska Trec Girl 002 Pinky - Trec Wear

Seria koszulek #TRECGIRL została stworzona z myślą o naszych Fankach. Dopasowany krój, podkreśla wszelkie atuty kobiecej sylwetki, jednocześnie gwarantując odpowiedni komfort noszenia. T-Shirt został stworzony w 100% z wysokogatunkowej bawełny, zapewniającej doskonałą wytrzymałość koszulki.
    Różnorodność wzorów i kolorów sprawią, że każda #TRECGIRL znajdzie coś dla siebie

- Modne kolory
     - Wysokiej jakości nadruk
     - Krój dopasowany do kobiecej sylwetki