Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-shirt Koszulka Damska Cooltrec 017 Purple - Trec Wear
  • T-shirt Koszulka Damska Cooltrec 017 Purple - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • T-shirt Koszulka Damska Cooltrec 017 Purple - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-shirt Koszulka Damska Cooltrec 017 Purple - Trec Wear

Kobieca seria koszulek COOLTREC jest naszą odpowiedzią dla wszystkich miłośniczek sportu szukających kompromisu pomiędzy komfortowym treningiem, a atrakcyjnym wyglądem. Technologia COOLTREC gwarantuje odprowadzanie wilgoci na powierzchnię, utrzymując jednocześnie suchą skórę, a dopasowany do sylwetki krój i modne kolory zapewnią Ci atrakcyjny wygląd w czasie treningu.

- Zastosowanie technologii Cooltrec
     - Lekki i miły w dotyku materiał
     - Uniwersalne zastosowanie
     - Zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce