Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-shirt CoolTrec 002 Maroon koszulka męska - Trec Wear
T-shirt CoolTrec 002 Maroon

T-shirt CoolTrec 002 Maroon koszulka męska - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 79,00 zł

Oszczędzasz: 4,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-shirt CoolTrec 002 Maroon koszulka męska - Trec Wear

Nowoczesna seria t-shirtów CoolTrec jest naszą odpowiedzią dla wymagających sportowców, szukających kompromisu pomiędzy najlepszym gatunkowym materiałem z Polski a ceną. To uniwersalna koszulka, która sprawdzi się w każdej dziedzinie sportu. Jej krój i lekkość sprostają Twoim największym oczekiwaniom. CoolTrec zapewni Tobie odprowadzanie potu i wentylację ciała na zupełnie nowym poziomie. Bądź po prostu CoolTrec!
  • bezkompromisowa jakość wykonania
  • wysoka trwałość
  • lekki i miły w dotyku materiał
  • nowoczesny, minimalistyczny design