Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-SHIRT 016 (TNAD) koszulka męska - Trec Wear
T-SHIRT 016T-SHIRT 016 (TNAD) - rozmiarówka
  • T-SHIRT 016
  • T-SHIRT 016 (TNAD) - rozmiarówka
  • T-SHIRT 016 (TNAD) koszulka męska - Trec Wear

Trec Nutrition
    Średnia ocena (5/5):
    Średnia ocena 5/5
    (głosów 1)

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-SHIRT 016 (TNAD) koszulka męska - Trec Wear

• Wygodny sportowy design
    • Dopasowany krój
    • Bawełna z domieszką elastanu
    T-shirt dla fanatyków sportu i mody treningowej, uszyty z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastanu.  Zastosowana tkanina zapewnia odpowiednią trwałość i wygodę użytkowania. Z przodu koszulki nadrukowana aplikacja, dodatkowe ozdobne żakardowe metki. Krój dopasowany do sportowej sylwetki podkreśla jej atletyczny charakter. Wygodny i praktyczny, idealny na co dzień dla wszystkich dla których sport i trening to pasja i styl życia.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Nowa kolekcja koszulek Treca jest zajebista! Podobają mi się wszystkie ale wybrałem ten model :)