Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-SHIRT 003 Playhard koszulka męska - Trec Wear
T-SHIRT 003 Playhard - przódT-SHIRT 003 Playhard - tyłT-SHIRT 003 Playhard koszulka męska - Trec WearT-SHIRT 003 Playhard - metkaT-SHIRT 003 Playhard - logoT-SHIRT 003 Playhard - szczegól
  • T-SHIRT 003 Playhard - przód
  • T-SHIRT 003 Playhard - tył
  • T-SHIRT 003 Playhard koszulka męska - Trec Wear
  • T-SHIRT 003 Playhard - metka
  • T-SHIRT 003 Playhard - logo
  • T-SHIRT 003 Playhard - szczegól
  • T-SHIRT 003 Playhard koszulka męska - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Cena katalogowa: 69,00 zł

Oszczędzasz: 3,50 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 66 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-SHIRT 003 Playhard koszulka męska - Trec Wear

Topowy bestseller od TREC WEAR w nowym kolorze! #PLAYHARD Napis na plecach nie tylko zobowiązuje do ciężkich zmagań fizycznych, lecz także opisuje twój silny charakter.
    • Bezkompromisowa jakość wykonania
    • Obcisły i taliowany fason
    • Wysoka jakość oraz trwałość
    • Świetny splot bawełny z domieszką elastenu