Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » T-SHIRT 001 Playhard koszulka męska - Trec Wear
T-SHIRT 001 Playhard - przódT-SHIRT 001 Playhard - tyłT-SHIRT 001 Playhard - szczegółT-SHIRT 001 Playhard - logo

T-SHIRT 001 Playhard koszulka męska - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 69,00 zł

Oszczędzasz: 3,50 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 66 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-SHIRT 001 Playhard koszulka męska - Trec Wear

Napis na plecach nie tylko zobowiązuje do ciężkich zmagań fizycznych, lecz także opisuje twój silny charakter
  • Bezkompromisowa jakość wykonania
  • Obcisły i taliowany fason