Strona główna » Odżywki białkowe (proteinowe) » ISOLATE HD PROTEIN 1530 g. - GENLAB
Nowość

GenLab

Numer katalogowy:20815

Kod EAN:5091164719025

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 179 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

ISOLATE HD PROTEIN 1530 g. - GENLAB

ISOLATE HD PROTEIN to najwyższej jakości mieszanka izolatu i hydrolizatu białka serwatkowego. Dzięki temu białko jest wchłaniane stopniowo, co prowadzi do wzrostu i regeneracji mięśni już w kilka minut po ich spożyciu. Preparat jest ograniczony do minimalnej możliwej zawartości węglowodanów i tłuszczów, w celu wsparcia beztłuszczowego wzrostu mięśni. Jest jeszcze jedna ważna cecha białka HD ISOLATE PROTEIN: zawsze świetnie smakuje! Również bez względu na to, czy rozpuścisz je w wodzie, czy w mleku.

SKŁAD:

ISOLATE HD PROTEIN    Ilość w 100 g    Ilość w 1 porcji (30 g)    %ZDS* w 1 porcji (30g)
Energia    379 kcal    114 kcal    5 %
Białko    86.0 g    25.8 g     52 %
Węglowodany    2.6 g    0.78 g    0 %
  w tym cukry    2.0 g    0.60 g    1 %
Tłuszcz    2.7 g     0.81 g    1 %
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone    1.63 g    0.49 g    2 %
Sól    0.6 g    0.18 g    3 %

SKŁADNIKI:
Izolat białka serwatkowego 75% (z mleka), hydrolizat białka serwatkowego 25% (z mleka), aromaty (za wyjątkiem smaku naturalnego), substancja zagęszczająca: karboksymetyloceluloza, guma guar, barwnik: betalaina, substancje słodzące: glikozydy stewiolowe, sukraloza.

SPOSÓB UŻYCIA:
Wymieszać dwie miarki (30 g) wraz z wodą lub nisko tłuszczowym mlekiem. Spożywać 1-3 razy dziennie, w zależności od obliczonego dziennego zapotrzebowania na białko.

OSTRZEŻENIA
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.