Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » SuperPump Max 640 g - Gaspari Nutrition
SuperPump Max 640 g

SuperPump Max 640 g - Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition
Średnia ocena (4.6/5):
Średnia ocena 4.6/5
(głosów 5)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 149,00 zł

Oszczędzasz: 21,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 128 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Gaspari Nutrition - SuperPump Max 640g

Super Pump Max to zupełnie nowy, opracowany od zera środek, którego skład został zoptymalizowany w celu jak najlepszego, synergistycznego działania zawartych w nim składników!

Gaspari Nutrition Super Pump Max to zaawansowany i nowoczesny suplement przed-treningowy, zwiększający wydolność Twojego organizmu oraz dostarczający potężnej dawki energii potrzebnej do wykonania ciężkiego treningu.

Dzięki Super Pump Max zbudujesz czystą masę mięśniową, zwiększysz wytrzymałość treningową organizmu oraz zapewnisz sobie możliwość wykonywania tak intensywnych treningów jak nigdy wcześniej.

Po użyciu Super Pump Max nie będziesz chciał wyjść z siłowni. Kompleksowy suplement przedtreningowy Gaspari Nutrition Super Pump Max zwiększa poziom tlenku azotu, dostarczający niezbędnej do treningu energii oraz skutecznie redukuje zmęczenie

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
1 porcję (16g) wymieszać w 240ml wody, spożyć na 30minut przed treningiem.
Wartości odżywcze
 Porcja 16g
 Ilość porcji w opakowaniu  40
 Opakowanie 640g

Składniki aktywne Zawartość w jednej porcji
 Wartość energetyczna 10 kcal
 5’-trifosforan disodowy adenozyny (Peak ATP) 100mg
 Glukuronolakton 155mg
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Poprzednich wersji zjadłem tone :) wersję max właśnie kupiłem 3 raz ponieważ nie ma dla mnie lepszej przedtreningówki która tak spompuje muscle :)

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Poprzednik czyli superpump250 chowa się. Nowa wersja o niebo lepsza.

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

poprzednia wersja czyli 240 jakoś lepiej na mnie działała ale ten też jest dobry pompuje dosyć dobrze

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

No nie wiem czy pompa taka rewelacyjna ale polecam na mnie działam ok

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Rewelacyjny booster przed treningowy. Pompa ekstremalna, jeden z moich faworytów jeśli chodzi o pobudzacze przed treningiem. Zrobiłem na tym życiową formę :)