Ja również polecam ten suplement. Kupiłem go w sumie pod wpływem poprzedniego komentarza i nie żałuję :)

» » Super Vitamin B - Complex - 150 tabl - Ultimate Nutrition
Super Vitamin B - Complex - 150 tabl

Super Vitamin B - Complex - 150 tabl - Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 30 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Super Vitamin B - Complex - 150 tabl.

Ten kompleks witaminy B zawiera unikalną mieszankę witaminy B1, 2, 6, 12, kwasu foliowego, biotyny, kwasu pantotenowego, choliny, inozytolu i PABA. Ponieważ witaminy B są stosowane do wspierania metabolizmu głównych substancji odżywczych – węglowodanów, tłuszczy i białek, suplement ten może być stosowany ze względu na rolę, jaką odgrywa w metaboliźmie. Formuła ta zawiera ponadto substancje odżywcze wspomagające metabolizm. B-complex jest zalecany także jako środek anty-stresowy, ze względu na jego oddziaływanie na funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego.
1 tabletka dziennie z posiłkiem.
 Porcja: 1 tabletka
Składniki aktywne