Dobra sprawa po treningu, choć osobiście bardziej pasował mi Re-Con Musclepharma.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » 3 » Super Pump 3.0 400g - Gaspari Nutrition4
Super Pump 3.0 400g

Super Pump 3.0 400g - Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 139 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Superpump 3.0 400g - Gaspari Nutrition

SuperPump 3.0 jest całkowicie nową formułą przedtreningową od firmy Gaspari Nutrition, która odpowiada za uzyskanie przez mięśnie zdecydowanie najmocniejszej i najsilniejszej pompy mięśniowej w zupełności bezpiecznej. SuperPump 3.0 zawiera 3 główne kompleksy składników aktywnych, które obejmuje:
  • NITRO-STRENGTH COMPLEX (3750 mg) - trzy składnik : Creapure ™ kreatyne , krzemian inozytolu argininy (Nitrosigine ™) i siarczan agmatyny.
  • AMINO-FUEL COMPLEX (3,600 mg) - Kompleks zawiera aminokwasy rozgałęzione i beta-alaninę .
  • NEURO-ENERGY MATRIX (1,055 mg) - cztery składniki złożone z: L-tyrozyny , choliny, kofeiny i ekstrakt pieprzu czarnego (Bioperyna ®)

Reszta produktu zawiera śladowe ilości witamin, takie jak witamina C, B3, B6 i B12, które są odpowiedzialne za wytwarzanie energii. Każda porcja SuperPump 3.0 to 11g z czego aż 8,4 g to składniki aktywne.
Jedna porcja na 20-30 minut przed treningiem.
 Porcja: 11g
Składniki aktywne