Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Super Mega Gainer 12 lbs (5443 g) - Dymatize
Super Mega Gainer 12 lbs (5443 g)

Super Mega Gainer 12 lbs (5443 g) - Dymatize

Dymatize

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Dymatize Super Mega Gainer

Jest to klasyczny gainer na bazie dobrze przyswajalnych węglowodanów z maltodekstryn oraz na mieszance białkowej składającej się z izolatu koncentratu kazeiny i białka jaj. Idealnie nadaje się dla początkujących, chcących szybko zdobyć masę mięśniową oraz jako doskonały posiłek po treningu.

Skład:
mieszanka proteinowa (izolat białka serwatki, koncentrat białka serwatki, kazeinian wapnia, albuminy jaja), mieszanka kreatynowa (monowodzian kreatyny, ester etylowy kreatyny, jabłczan tri- kreatyny, jabłczan di-kreatyny), mieszanka maltodekstryn o długich łańcuchach polimerów glukozy, smak i aromat identyczny z naturalnym, mieszanka witaminowa i mineralna, lecytyna sojowa, olej MCT, acesulfam potasu, słodzik - sukraloza.
2 miarki (2 miarki = 334 gramy) wymieszać z 360 ml wody lub mleka. Super Mega Gainer jest odżywką bardzo mocno skoncentrowaną dlatego możemy używać 1/2 porcji 2 do 3 razy dziennie, rano, popołudniu i ok 20-30 min przed snem.
 Porcja: 2 miarki (334g)

Wartość energetyczna1280 kcal