Strona główna » Trec Wear » Akcesoria » Streetbag Red 09 - Trec Wear
Streetbag Red 09 - przódStreetbag Red 09 - tyłStreetbag Red 09 - frontStreetbag Red 09 - logoStreetbag Red 09 - metka

Streetbag Red 09 - Trec Wear

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 52 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Streetbag Red 09 - Trec Wear

Street bag została stworzona dla ludzi aktywnych. Od tej pory możesz mieć przy sobie wszystkie potrzebne drobiazgi w modnej, sportowej torbie. Styl i organizacja to po prostu TREC!
  • Główna kieszeń zapinana na zamek byłskawiczny
  • Dodatkowa kieszeń wewnątrz głównej przegrody
  • Przednia kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny
  • Tylna kieszeń zamykana na guzik zatrzaskowy
  • Regulowany pasek na ramię
  • Stylowe dodatki oraz haftowane logo
  • Zaprojektowano i wykonano w Polsce
Wymiary: 25 cm (wys.) x 18 cm (szer.) x 4 cm (dł.)
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bardzo dobry kontakt, ekspresowa wysyłka, w 100% POLECAM

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Fajna poręczna saszetka spokojnie zmieści się telefon, portfel, klucze.